Магазин
твердопаливних котлів

Корисні статті

Можливі проблеми в роботі твердопаливного котла і їх усунення

Можливі проблеми в роботі твердопаливного котла і їх усунення

В процессе эксплуатации твердотопливного котла отопления могут проявиться некоторые признаки его неправильной работы, что указывает на возникновение определенных проблем, которые следует устранить. Низкая тепловая продуктивность Причинами того, что котел плохо обогревает помещение, могут быть: засоры в каналах топочных газов. Проблема решается путем их очистки через специальные отверст..

2021-07-22
0
341
Як економити на опаленні?

Як економити на опаленні?

Опалення невеликого приміщення без централізованого теплопостачання можливо з твердопаливними котлами. Дешеве паливо, невибагливість, високий ККД і екологічність допомагають конкурувати з газовими, електричними системами і буржуйками. Нижче ми наведемо поради, які допоможуть економити на обігріві приміщень.Особливості пристрою твердопаливних котлівНевеликі твердопаливні котли добре справляються з ..

2019-11-15
0
1189
Як вибрати твердопаливний котел тривалого горіння?

Як вибрати твердопаливний котел тривалого горіння?

Щоб організувати економне опалення великих площ, необхідно підібрати відповідне обладнання. Найбільш оптимальним рішенням є твердопаливні котли тривалого горіння. Представлені вони в досить широкому асортименті, тому можна купити відповідну модель для обігріву будь-якого приміщення. Однак попередньо потрібно ретельно оцінити характеристики доступних на ринку агрегатів.Основні різновиди твердопалив..

2019-11-15
0
905
Сучасні твердопаливні котли

Сучасні твердопаливні котли

Котли твердопаливні українського виробництва - це вигідна альтернатива централізованому, газовому або електричному опаленню. Паливо для них коштує дешевше газу або електрики, немає втрат тепла при транспортуванні. Високий ККД і екологічність залишають традиційні дров'яні печі і буржуйки далеко позаду. Устаткування використовується для обігріву промислових об'єктів, приватних або багатоквартирних б..

2019-11-15
0
968
Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітлювального приладу для кемпінгу за її межами. І в будь-який час заряджати від пристрою інші свої гаджети і програвати улюблену музику. Пристрій Playful Base дещо відрізняється від інших пляшок-ліхтарів, які ви бачили.

У нього немає стандартного пляшкового дизайну з ліхтариком на одному з кінців, замість цього розробники вирішили зробити щось більш сучасне і модульне. Світильник інтегрується з базою, яка одночасно з цим працює як спікер. Вода наливається в світловий-модуль, Bluetooth-з'єднання з іншими вашими гаджетами передбачено. Є тут і невеликий окремий ліхтарик, який можна запалювати при необхідності, коли повноцінне освітлення не потрібне. У девайс вбудована батарея ємністю 2 000 mAh, якої вистачить на 10 годину повноцінного освітлення, 10 годин програвання музики або на 6 годин одночасного освітлення і музики.